SPORT, ADRENALINE, TRADITE VETEM NE ALBAFIRE ZBULO TANI Gjuetia TE PARET NE PESHKIM, TE PARET NE CMIM Cilesi e garantuar Zbulo me shume SPORTI ADRENALINES SIGURI DHE GARANCI ZBULO TANI ZHYTJA FESTONI ME ALBAFIRE sIGURI, gARANCI, PROFESIONALIZEM Zbulo me Shume

Kostum zhytje Omer Mix 3D camo

24,000.00L25,000.00L

Spastroje
SKU: N/A Kategoria: Etiketa: , , , Product ID: 1885

Pershkrim

Kostum zhytje Omer Mix 3D camo

Xhakete me pantallona

 

 

Informacion shtese

Ngjyra

Mimetic

Permasat

Masa – 5, Masa – 6, Masa – 7

Trashesia

ɸ – 5mm, ɸ – 7mm