SPORT, ADRENALINE, TRADITE VETEM NE ALBAFIRE ZBULO TANI Gjuetia TE PARET NE PESHKIM, TE PARET NE CMIM Cilesi e garantuar Zbulo me shume SPORTI ADRENALINES SIGURI DHE GARANCI ZBULO TANI ZHYTJA FESTONI ME ALBAFIRE sIGURI, gARANCI, PROFESIONALIZEM Zbulo me Shume

Tub zhytje Sporasub Breeze i zi

2,000.00L

Pjese goje qe karakterizohet nga maja shume e bute qe eshte lehtesisht e palosshme ne rast kontakti me gure dhe shmang bezdisjen vibracionet

SKU: SPZO00100BB Kategoria: Etiketa: , , Product ID: 1868

Informacion shtese

Ngjyra

e zeze

Info

Pjese goje qe karakterizohet nga maja shume e bute qe eshte lehtesisht e palosshme ne rast kontakti me gure dhe shmang bezdisjen vibracionet